رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

رعایت نظم و تکریم ارباب باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد/ تعالی و ارتقا سطح فرهنگ، هنر و رسانه در دستور کار قرار دارد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: پیدا کردن راهکارهای موثر در جهت توسعه و تعالی فرهنگ، هنر و رسانه در شهرستان بهارستان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان  با اشاره به برگزاری نشست شورای اداری و طرح و برنامه این اداره، عنوان داشت: نشست مذکور با هدف بررسی عملکرد کارکنان و همچنین تدوین برنامه‌های این اداره تا پایان سال جاری برگزار شد.

وی در ادامه باتاکید بر لایق تقدیر بودن زحمات کارکنان این اداره از آغاز سال جاری تا به امروز، تصریح کرد: رعایت نظم، تکریم ارباب رجوع و انجام وظایف محوله در کمترین زمان ممکن می بایست جزو اصول و الویت‌های پرسنل قرار بگیرد.

آبکار در رابطه با اهداف و دلایل تشکیل نشست مذکور، اظهار داشت: نشست شورای اداری و طرح و برنامه با هدف حل مسائل و مشکلات در فضایی صمیمی و ارائه برنامه‌های پیشنهادی با استفاده از تفکرات و ایده‌های نو و خلاقانه تشکیل شد.

وی همچنین به لزوم و اهمیت توجه به ضرورت‌ها و نیازهای شهرستان اشاره کرد و گفت: محور فعالیت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان می بایست در راستای شناسایی و رفع مشکلات و ارائه طرح‌های جدید قرار  بگیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با بیان اینکه شایسته است در برنامه‌ریزی و تبیین برنامه‌ها به محتوای مناسب توجه ویژه‌ای نشان دهیم، تبیین کرد: بدون تردید امروز این موضوع در الویت عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان قرار دارد.

وی درپایان باتوجه به اهمیت ارتقاء فرهنگ و هنر در سطح شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: امیدوارم با بهره‌مندی درست از تجارب یکدیگر و خرد جمعی بتوانیم راهکارهای موثری را در جهت توسعه و تعالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان یافته، اجرایی و نهادینه نماییم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.