فرماندار شهرستان بهارستان:

رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات پیش‌رو از اهمیت بالایی برخوردار است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: رعایت اصل بی‌طرفی توسط مسئولین و مجریان انتخابات در انتخابات پیش‌رو از ضرورت و اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به نزدیکی انتخابات، عنوان داشت: انتخابات دوم اسفند از جمله مهمترین رویدادهای کشور در سال جاری به شمار می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن به زعم باطل خود در تلاش برای ایجاد نفاق و تفرقه بین نظام و مردم می باشد، تصریح کرد: بدون تردید برگزاری هرچه باشکوه‌تر این انتخابات پاسخ کوبنده و محکم به دشمنان ایران خواهد بود.

خانجانی باتاکید بر اینکه کشور نیازمند برگزاری یک انتخابات با حضور حداکثری مردم می باشد، اظهار داشت: ما به عنوان مجریان و برگزارکنندگان این انتخابات وظیفه داریم با برنامه‌ریزی دقیق، جامع و کامل زمینه را در جهت حضور مردم و رأی‌دهندگان فراهم نماییم.

وی همچنین در رابطه با اهمیت برگزاری هرچه بهتر انتخابات پیش‌رو، گفت: برگزارکنندگان این انتخابات در شهرستان بهارستان از ماه‌ها قبل با برگزاری جلسات و نشست‌های متوالی برنامه‌ریزی دقیق در خصوص برگزاری انتخابات انجام داده‌اند و تمامی تمهیدات لازم در رابطه با برگزاری این رویداد ملی اندیشیده شده است.

فرماندار شهرستان بهارستان به اینکه عمل به مرّ ملاک فعالیت برگزارکنندگان و مجریان انتخابات بهارستان است، تبیبین کرد: رعایت اصل بی‌طرفی و عدم جانب داری سرحوله اقدامات مجریان و برگزارکنندگان انتخابات می باشد.

وی درپایان باتوجه به اینکه اهمیت و لزوم حضور حداکثری شهروندان بهارستانی در انتخابات، خاطرنشان کرد: هدف ما در انتخابات پیش‌رو، برگزاری یک رویداد مهم و سالم با حضور حداکثری مردم می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.