رئيس شورای اسلامی شهرصالحیه:

رضایتمندی شهروندان هدف اصلی اجرای پروژه‌های شهری است/ شورای اسلامی شهر بر امور شهری نظارت کامل دارد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: تعریف طرح و اجرای پروژه‌های شهری در شهرصالحیه در وهله اول برای جلب رضایت شهروندان صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تشکیل شوراهای اسلامی شهر برخواسته از دل نیازهای مردم است، اظهار داشت: بدون تردید پیگیری مطالبات قانونی شهروندان توسط سایر اعضای این نهاد مردمی جزو ضرورت‌ها و الزامات به شمار می رود.

وی در ادامه باتاکید بر نحوه تعامل و نظارت بر امور شهری، تشریح کرد: نظارت جدی شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در امور اجرایی زمینه و بستر پیشرفت کار در سیستم مدیریت شهری را فراهم می آورد که مطمئناً رضایت شهروندان را به همراه دارد.

دهقان‌نیری در رابطه با نحوه رسیدگی به پروژه‌های عمرانی و فعالیت بخش‌های مختلف مدیریتی، بیان داشت: در این خصوص بازدیدهای دوره‌ای در برنامه کاری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه قرار دارد.

وی همچنین با اشاره به اینکه ارائه خدمات بهتر و روند مناسب پیشرفت شهر در گرو همکاری و همراهی تمامی عوامل مجموعه مدیریت شهری است، تصریح کرد: تمامی کارشناسان در حوزه‌های مختلف شهری می بایست بر تمام جزئیات کاری خود تسلط کامل داشته باشند تا بتوانیم خدمات ملموس‌تری را به شهروندان شهرصالحیه ارائه کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به هدف اصلی تعریف طرح و اجرای پروژه‌های شهری، خاطرنشان کرد: بدون شک نگهداشت شهر، رضایتمندی شهروندان و همچنین ارزیابی میزان رضایتمندی از خدمات ارائه شده که براساس اطلس نیازسنجی شهروندی صورت می گیرد، از جمله مولفه‌های مهم در ارزیابی‌های تمام پروژه‌های شهری می باشد که مدنظر مجموعه مدیریت شهری در صالحیه قرار می گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.