رشیدی:رفتار مظاهری اشتباه و برای نام استقلال بد است

دروازه‌بان اسبق استقلال گفت:رفتار مظاهری اصلا منطقی نیست، او اشتباه کرد و نباید قراردادش را با استقلال فسخ می‌کرد.

به گزارش بهارستانه، منصور رشیدی در خصوص اوضاع احوال و باشگاه استقلال اظهار داشت: اوضاع خراب است و شرایط استقلال مثل سال‌های گذشته به شکلی است که امیدی وجود ندارد. زمانی که سلطانی فر وزیر بود به امور استقلال رسیدگی نمی‌کرد و حتی یک مدیر خوب برای این باشگاه نگذاشت.

مددی هم از روزی که آمده کار را به شکلی پیش برده که اوضاع استقلال مثل امروز شده است. ما شناخت کافی روی مددی ندارم، ولی شرایط، شرایط خوبی نیست.

دروازه‌بان اسبق استقلال در خصوص اینکه رشید مظاهری بعد از فسخ قرارداد با این باشگاه حالا با انتشار پست و استوری تمایل خود را برای بازگشت به این باشگاه اعلام کرده است، گفت: این رفتار مظاهری اصلا منطقی نیست. او اشتباه کرد و نباید قراردادش را با استقلال فسخ می‌کرد، ضمن آنکه کدام تیم مظاهری را با قراردادی که با استقلال داشت جذب می‌کند؟ او بدون مشورت با ۴ مشاور و پیشکسوت قراردادش را با استقلال فسخ کرده و معلوم نیست هدفش کدام تیم بود.

وی در خصوص اینکه مظاهری اعلام کرده بود با جدایی مددی به استقلال برمی‌گردد، گفت: مگر مظاهری با مددی قرارداد بسته بود؟ مدیران باشگاه یک روز می‌آیند و یک روز می‌روند و بازیکن در این تیم می‌ماند. برای استقلال بد است که یک بازیکن چنین رفتارهایی انجام بدهد. این تیم ۳۰ میلیون هوادار دارد و حالا هم مظاهری رفتارهایی کرده که امروز به پشیمانی رسیده است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.