رسیدگی به وضعیت واحدهای تولیدی در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت

مسئولین استانی و شهرستانی با بازدید از کارگاه‌های تولیدی فعال در شهرستان بهارستان رفع مشکلات این واحدها را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، کریم ذوالفقاری مدیرکل جهاد کشاورزی استان تهران، معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی از پنج کارگاه تولیدی و دو گلخانه در سطح بهارستان بازدید به عمل آوردند.

بنابر این گزارش هدف از این بازدیدها، آشنایی با روند فعالیت این واحدهای تولیدی و شناسایی و رفع مشکلات و موانع موجود احتمالی بر سر راه فعالیت آن‌ها بود که توسط مسئولین استانی و شهرستانی مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است که مسئولان استانی و شهرستانی ابتدا با حضور در روستای ریه بهارستان از واحد تولیدی ماه نشان بازدید به عمل آورده و از نزدیک با روند فعالیت این واحد تولیدی آشنا شدند و در  ادامه با حضور در شهرک صنعتی قلعه‌میر از واحد های تولیدی سیف صنعت، پلاستور کار، لوله گستر خادمی و مبلمان انرژی نیز بازدید کردند.

فرماندار شهرستان بهارستان در حاشیه این بازدیدها باتاکید بر لزوم رسیدگی به شرایط واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در سطح شهرستان، بیان داشت: این بازدیدها در راستای توسعه فضای کارگاه‌های تولیدی انجام شده است که با تغییر کاربری و توسعه فضای کارگاهی شاهد ایجاد اشتغال می باشیم.

وی درپایان باتوجه به وضعیت فعالیت و اشتغالزایی واحدهای مورد بازدید قرار گرفته، خاطرنشان کرد: در واحد تولیدی ماه نشان درحال حاضر ۳۵ نفر، واحد تولیدی سیف صنعت ۱۲۰ نفر، واحد تولیدی لوله گستر خادمی ۱۰۰ نفر، مبلمان انرژی ۲۸ نفر، واحد تولید پلاستور کار ۱۱۰ نفر، پلاستیک پارس ۳۵ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار می باشند که بدون تردید پس از توسعه این واحد پهای تولیدی این نفرات دو برابر خواهد شد.

لاززم به ذکر است که در پایان این بازدیدها مسئولین حاضر از واحد تولیدی پلاستیک پارس و دو گلخانه بازدید کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.