معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان:

رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در دستور کار مسئولین قرار دارد

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان گفت: در راستای برگزاری نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت رسیدگی به مشکلات تولید در سطح شهرستان، عنوان داشت: به همین منظور صبح امروز نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در بهارستان برگزار گردید.

وی در ادامه با بیان اینکه نشست این کارگروه در واحد تولیدی پوشاک جبلی با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد، تبیین کرد: مشکلات مختلف واحدهای تولیدی فعال در سطح شهرستان و راه‌های رفع این مشکلات در طول جلسه مذکور مورد بررسی و بحث قرار گرفت.

علامی در رابطه با جزئیات برگزاری این نشست در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: تغییر و تعدیل تعرفه مصرف خدمات برق و گاز، تقسیط مطالبات شهرداری، ایجاد خطوط ارتباطی و پیگیری پرداخت تسهیلات از جمله مصوبات نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بود.

وی همچنین به دیگر مصوبات نشست مذکور اشاره کرد و بیان داشت: در آستانه سال نو رسیدگی هرچه بهتر به مشکلات واحدهای تولیدی از جمله مواردی است که می تواند به بهبود چرخه اقتصاد کمک شایانی نماید.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه واحدتولیدی پوشاک جبلی هنوز افتتاح نشده است، خاطرنشان کرد: در این واحد تولیدی که طی روزهای آتی افتتاح و به بهره برداری می رسد، ۲۰۰ نفر مشغول به کار خواهند شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.