رستوران‌های بهارستان زیر ذره‌بین مسئولان قرار گرفت/ سه رستوران متخلف در بهارستان پلمپ شد

با انجام طرح ضربت بازدید از مراکز پخت و توزیع غذا در شهرستان بهارستان که با حضور مسدئولان برگزار شد، واحدهای صنفی متخلف شناسایی و پلمپ شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در راستای نظارت بر شرایط بهداشتی مراکز پخت و توزیع غذا در سطح شهرستان بهارستان نظیر رستوران‌ها و چلوکبابی‌ها و مراکزی از این قبیل، با مشارکت بخشداری بخش گلستان از این مراکز بازدید کرد.
گفتنی است که در این طرح ضربت، یک تیم بازرسی با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان بهارستان، پوربابا کارشناس مسئول بهداشت، رضا طاهرخانی بخشدار بخش گلستان، حمید سلوکانه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم و گلشن رئیس اداره تعزیرات حکومتی و نماینده اداره اماکن شهرستان جهت بازدید از مراکز پخت و توزیع غذا تشکیل گردید.
بنابر این گزارش در طرح مذکور در کل از ۴ واحد صنفی پخت و توزیع غذا در بخش گلستان بازرسی و در مجموع مقدار ۲۷۳ کیلوگرم مواد غذایی غیربهداشتی نظیر گوشت چرخ کرده، مرغ و جوجه کباب، رنگ غذا و برنج که تماماً غیربهداشتی بودند کشف و در محل معدوم گردید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان درحاشیه این بازدیدها با اشاره به اهمیت برخورد جدی با متخلفان، اظهار داشت: در این بازدیدها ۳ رستوران متخلف شناسایی و پلمپ شد و پرونده تخلفات این واحدها جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال گردید.
وی در ادامه با بیان اینکه دیگر واحدهای صنفی شهرستان بهارستان نیز به زودی مورد بازرسی قرار خواهند گرفت، گفت: روند رسیدگی به تخلفات بهداشتی اماکن مربوط به صنف پرندگان و همچنین تعطیلی واحدهای متخلف در دستور کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار دارد و این روند با جدیت بیشتر ادامه پیدا می کند.
دمیریان درپایان باتوجه به اینکه حفظ سلامت شهروندان و جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، افزود:: با کسانی که با سلامتی مردم بازی می کنند به شدت برخورد خواهیم کرد وهمچنین شهروندان نیز می توانند در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی، مراتب را به شماره تلفن ۱۹۰ وزارت بهداشت جهت بررسی‌های بیشتر اطلاع بدهند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.