فرمانده سپاه شهرستان بهارستان:

رسانه‌ها در راستای اهداف انقلاب اسلامی مطالبه‌گری کنند

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان گفت: رسانه‌ها باید از هر مسئولی مطالبه‌گری داشته باشند و در راستای ایجاد امید در جامعه گام بردارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش رسانه‌ها در مطالبه‌گری، اذعان داشت: رسانه‌های شهرستان می بایست در راستای اهداف انقلاب اسلامی از هر مسئولی و در هر زمینه‌ای مطالبه‌گری داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه مطالبه‌گری رسانه‌ها سبب پویایی ادارات خواهد شد، تبیین کرد: بدون شک اگر مطالبه‌گری رسانه‌ها نباشد رکود و غفلت می تواند در حوزه‌های دیگر باعث ایجاد نارضایتی در بین شهروندان بهارستانی شود.

سلیمانی به اینکه مطالبه‌گری می بایست در راستای دفاع از انقلاب و آرامش مردم صورت بگیرد، اشاره کرد و گفت: کمک کردن به ادارات خدمات‌رسان از سوی سپاه انجام می گیرد، چراکه نمی شود پاسدار انقلاب بود ولی مطالبه‌گر نبود.

وی همچنین باتاکید بر توطئه‌های دشمنان مردم و انقلاب در حوزه جنگ نرم و جنگ روانی، عنوان داشت: در شرایط فعلی دشمن سعی دارد با تبلیغات روانی، نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد که می بایست در این زمینه هوشیار باشیم.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان در رابطه با اینکه ممکن است ضعف‌هایی در ارگان‌های خدمات‌رسان و اداری وجود داشته باشد، تصریح کرد: با وجود این باید ویژگی‌های مثبت برای مردم گفته شود و در کنار آن به نقاط ضعف نیز بپردازیم.

وی درپایان باتوجه به قواعد و اصول مطالبه‌گری در بین اصحاب رسانه‌ و خبرنگاران، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید مطابق با فرموده مقام معظم رهبری در جهت ایجاد نشاط و امید در عموم جامعه گام بردارند و مطالبه‌گری خود را به نحوی بیان نمایند که باعث ایجاد ناامیدی در بین مردم نشود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.