راه حل بسیاری از مشکلات در گرو اقدامات فرهنگی است

امام جمعه شهرستان رباط کریم با اشاره به اینکه کار های فرهنگی را اساس میباشد گفت: راه حل بسیاری از مشکلات در گرو اقدامات فرهنگی است.

به گزارش بهارستانه،  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم با حضور علی اصغر شهیری فرمانده سپاه رباط کریم،حجت الاسلام والمسلمین ترابی رئیس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شهرستان رباط کریم ، نظام ملکشاهی فرماندار رباط کریم و جمعی دیگر از اعضای شورا برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین ترابی رئیس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شهرستان رباط کریم در جلسه شورای فرهنگ عمومی با اشاره به سخنان گهر بار رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه ۸ سال دفاع مقدس گنجینه ای عظیم و گران بهاست که با استخراج بموقع آن می توان آینده ایران و آزادی خواهان جهان را تأمین کرد گفت : همه وظیفه داریم که در راستای انتقال فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس به نسل کنونی و آتی تلاش کنیم.

وی صبر و پایداری و استقامت در راه حق ، غیرت دینی ، ایثار و فدا کاری ، رهبری دینی و فرماندهی مدبرانه امام راحل – وحدت و اتحاد مردم و مسئولان ، اتکاء به خدا ،داشتن روحیه خود باوری و اعتماد به نفس و … را از علل و عوامل پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود : هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا دست آورد های جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بیان شود .

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم در ادامه کار های فرهنگی را اساس کار دانست و گفت : راه حل بسیاری از مشکلات در گرو اقدامات فرهنگی است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.