رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان:

راه اندازی گروه نظارت و رفع موانع تولید در اداره صنعت و معدن بهارستان امری ضروری است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: راه اندازی کارگروه نظارت و رفع موانع تولید در راستای بررسی و رفع مشکلات صنایع در شهرستان بهارستان امری حائز اهمیت و مثمرثمر می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسین ناطقی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم و اهمیت راه اندازی گروه نظارت و رفع موانع تولید در اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان، اظهار داشت: راه اندازی این کارگروه در راستای بررسی و رفع مشکلات صنایع در سطح بهارستان امری حائز اهمیت و مثمرثمر می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه کارآفرینان برتر شهرستان بهارستان می بایست شناسایی و به جامعه معرفی شوند، تصریح کرد: در جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان مصوب شد به منظور تشویق تولید کنندگان به تولید کالای با کیفیت از سه نفر از کار آفرینان برتر این شهرستان در مراسمی تقدیر و تجلیل صورت بگیرد.

ناطقی همچنین در رابطه با موضوع ساماندهی سردرب مغازه‌ها، عنوان داشت: این امر با همکاری شهرداری‌های سه شهرگلستان، صالحیه و نسیم شهر و همچنین اتاق اصناف شهرستان بهارستان ممکن می باشد.

وی به اهمیت توجه به طرح‌ها و پیشنهادات نخبگان شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: شهرداری نسیم شهر در جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان آمادگی خود را جهت استفاده از نظرات و پیشنهادات نخبگان شهرستانی اعلام کرد، که سایر ادارات نیز باید در این خصوص از این اداره الگو بگیرند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به مسئله خرید و استفاده از کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، خاطرنشان کرد: شهروندان و ادارات شهرستانی با تامین کالاهای مورد نیاز خود از تولیدکنندگان داخلی و خرید اجناس ایرانی می توانند کمک شایانی به پیشرفت در زمینه تولید ملی، کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.