راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در بهارستان برگزار گردید

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان بهارستان با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران صبح امروز با حضور مسئولین در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، امیر احمدرضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، ائمه جمعه بخش‌های بوستان و گلستان، بخشداران، رؤسای ادارات شهرستان، شهرداران سه شهرگلستان، صالحیه و نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در این راهپیمایی حضور داشتند.

گفتنی است که راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در بخش گلستان از ساعت ۱۰ صبح از فلکه دوم شهرگلستان آغاز گردید و راهپیمایی‌کنندگان با سر دادن شعارهایی نظیر مرگ بر آمریکا، الله‌اکبر، استقلال آزادی و جمهوری اسلامی تا ورودی شهر حرکت کردن و در ادامه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و اجرای سرودهای انقلابی توسط گروه سرود دانش آموزان بهارستان، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش برای حاضرین سخنرانی کرد.

وی باتاکید بر نقش جهموری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان، عنوان داشت: با ایجاد انقلاب اسلامی ایران، دو قدرت غرب و شرق و دو قطبی بودن قدرت‌ها از بین رفت و همین امر باعث ترس و دشمنی آمریکا با ایران گردید.

همچنین مسیر راهپیمایی در بخش بوستان از میدان شهید رجائی نسیم شهر تا مقابل شهرداری این شهر بود که با استقبال شهروندان و مسئولین بهارستانی برگزار گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.