راهپیمایی ۱۳ آبان در بهارستان درحال برگزاری است

راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان آغاز گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، راهپیمایی ۱۳ آبان ماه سال جاری به مناسبت سالروز مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان بهارستان با حضور مردم و مسئولین شهرستانی آغاز گردید.

گفتنی است که این راهپیمایی هم اکنون با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین نورپور امام جمعه بخش گلستان، حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، شهردارهای شهرهای گلستان، صالحیه و نسیم شهر، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی و خیل عظیمی از شهروندان بهارستانی درحال برگزاری است.

بنابر این گزارش راهپیمایی در بخش گلستان از فلکه اول شهرگلستان آغاز شده است و راهپیمایی کنندگان با حرکت به سمت فلکه دوم این شهر در نهایت در مدرسه پسرانه علامه امینی جمع خواهند شد، تا دیگر بخش‌های این راهپیمایی انجام گرفته و همچنین سخنرانان تعیین شده برای این مراسم، پیرامون اهمیت ۱۳ آبان و موضوعات دیگری از این قبیل برای آن‌ها سخنرانی کنند.

همچنین راهپیمایی در بخش بوستان از میدان شهید رجایی نسیم شهر آغاز گردیده و شهروندان و مسئولین به سمت میدان هفتم تیر این شهر که محل تجمع راهپیمایی کنندگان است، درحال حرکت می باشند، که استقبال کم نظیر شهروندان بهارستانی را می توان از نکات قابل توجه و ویژه راهپیمایی این روز دانست.

درپایان لازم به ذکر است که سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران مهمان و سخنران ویژه راهپیمایی ۱۳ آبان در بخش گلستان شهرستان بهارستان می باشد، که در مدرسه علامه امینی برای شهروندان بهارستان سخنرانی خواهد کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.