راهپیمایی ۱۳ آبان در بهارستان برگزار گردید

راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان بهارستان برگزار گردید‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، راهپیمایی ۱۳ آبان ماه سال جاری به مناسبت سالروز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز با حضور سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران، بیژن سلیمان‌پور فرماندار بهارستان، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی و خیل عظیمی از شهروندان بهارستانی برگزار گردید.

در راهپیمایی ۱۳ آبان در بخش گلستان، راهپیمایی‌کنندگان از فلکه اول شهرگلستان به سمت فلکه دوم این شهر حرکت کردند و در مسیر با سر دادن شعارهایی نظیر مرگ بر آمریکا، آمریکا ننگت باد، مرگ بر مستکبرین ظالم و… انزجار خود را از آمریکا و مستکبران جهان نشان دادند.

گفتنی است که راهپیمایی‌کنندگان در نهایت در مدرسه پسرانه علامه امینی شهرگلستان تجمع کردند و مراسم ۱۳ آبان‌ ماه در این مدرسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در ادامه این مراسم دانش آموزان مداح بهارستانی برای حاضرین در مراسم مداحی کردند و پس از آن گروه سرود مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی بخش گلستان با خواندن سرودهای انقلابی، فضای خاصی در این مراسم ایجاد کردند.

پس از بخش‌های ذکر شده، فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران با تشکر از حضور پرشور مسئولین و دانش آموزان بهارستانی پیرامون اهمیت ۱۳ آبان و همچنین چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد و درپایان بیانیه ۱۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ در این مراسم قرائت شد که حاضرین بر سر دادن شعارهای انقلابی، این بیانیه را تایید کردند.

همچنین راهپیمایی در بخش بوستان از میدان شهید رجایی نسیم شهر آغاز شد و شهروندان و مسئولین به سمت میدان هفتم تیر این شهر که محل تجمع راهپیمایی کنندگان است، با سر دادن شعارهای انقلابی حرکت کردند و درنهایت در این میدان مراسم ۱۳ آبان برگزار شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.