راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان ماه در بهارستان برگزار شد

مردم و مسئولین بهارستانی با شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان به مناسبت بزرگداشت روز دانش آموز و روز استکبار ستیزی همزمان با سراسر کشور با حضور مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان، سردار سنایی‌راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا، ائمه جمعه بخش‌های گلستان و بوستان و برخی دیگر از مسئولین شهرستانی و جمع کثیری از شهروندان بهارستانی در دو بخش بوستان و گلستان برگزار شد.

گفتنی است که در راهپیمایی بخش بوستان راهپیمایی‌کنندگان از میدان شهید رجایی نسیم شهر شروع به حرکت کردند و تا میدان هفتم تیر با سر دادن شعارهای انقلابی نظیر مرگ بر آمریکا، الله اکبر و… انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند و در پایان غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان برای حاضرین سخنرانی کرد.

همچنین در بخش گلستان مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه از فلکه اول شهرگلستان آغاز شد و راهپیمایی‌کنندگان پس سر دادن شعارهای انقلابی و ضداستکباری به سمت فلکه دوم این شهر حرکت کردند و در نهایت در مدرسه علامه امینی بخش گلستات تجمع کردند.

در ادامه این مراسم، سردار سنایی‌راد باتاکید بر اهمیت روز ۱۳ آبان ماه در تاریخ ایران و انقلاب، در رابطه با جایگاه این روز و تاثیرات داخلی و خارجی راهپیمایی ۱۳ آبان ماه برای حاضرین سخنرانی کرد.

همچنین در طول این مراسم، گروه سرود دانش آموزان بهارستانی به اجرای سرودهای انقلابی پرداختند و درپایان علاوه‌بر آتش زدن پرچم کشور آمریکا و رژیم صهیونیستی، قطعنامه ۱۳ آبان ماه قرائت گردید تا انزجار ملت ایران و شهروندان بهارستانی از استکبار جهانی به نمایش گذاشته شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.