راهپیمایی نهم دی ماه در بهارستان برگزار شد

راهپیمایی نهم دی ماه با حضور مردم و مسئولین شهرستانی در بخش بوستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مراسم راهپیمایی نهم دی ماه و روز بصیرت با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، موسوی بخشدار بخش بوستان، شونوی شهردار نسیم شهر، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مردم و مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که مسیر این راهپیمایی از میدان هفت تیر نسیم شهر تا مصلی بزرگ امام خمینی (ره) بخش بوستان بود که شهروندان بهارستان با استقبال پرشور خود از این مراسم، باردیگر با ولایت فقیه تجدید میثاق کرده و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند.

بنابراین گزارش شهروندان و مسئولین شهرستان بهارستان در مسیر راهپیمایی درکنار یکدیگر با سر دادن فریاد “مرگ بر آمریکا” و دیگر شعارهای انقلابی انزجار خود را از استکبار جهانی و آمریکا فریاد زدند.

درپایان این راهپیمایی، راهپیمایی‌کنندگان در مصلی امام خمینی (ره) نسیم شهر به نماز جماعت به امامت حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده ایستادند و وی پس از نماز برای حاضرین در مراسم پیرامون اهمیت بصیرت و نقش این موضوع در جلوگیری از نفوذ و پیروز دشمنان سخنرانی کرد.

گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.