امام جمعه بخش بوستان:

راهپیمایی روز قدس میراث امام خمینی (ره) است/ شرکت در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه شرعی می باشد

امام جمعه بخش بوستان گفت: راهپیمایی روز قدس میراث امام خمینی (ره) می باشد که شرکت در آن، یک وظیفه شرعی برای ایرانیان و مسلمانان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان با اشاره به اهمیت برگزاری راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور، عنوان داشت: راهپیمایی روز قدس، میراث ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) برای ملت ایران و تمامی مسلمانان می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه شرعی به حساب می آید، تصریح کرد: حضور در این راهپیمایی اطاعت از امام راحل و همچنین اطاعت از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده به سوابق شهروندان بهارستانی در راهپیمایی‌ها و صحنه‌های انقلاب اشاره کرد و گفت: بدون تردید روز جمعه بار دیگر شهروندان شهرستان بهارستان با حضور پرشور خود افتخار و حماسه‌ای تازه برای بهارستان می آفرینند.

وی همچنین باتاکید بر لزوم اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص زمان و مسیر برگزار این راهپیمایی، اذعان داشت: مسیر و زمان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهرستان بهارستان از طریق فضای مجازی و همچنین نصب بنرهایی در سطح شهرستان اطلاع رسانی شده است.

امام جمعه بخش بوستان در رابطه با مسیرهای راهپیمایی روز قدس در بهارستان، تشریح کرد: راهپیمایی این روز در شهرستان بهارستان در دو بخش بوستان و گلستان به صورت جداگانه برگزار می شود، که در بخش بوستان از میدان شهید رجایی و در بخش گلستان از فلکه دوم شهرگلستان رأس ساعت ۱۰:۳۰ آغاز می شود.

وی درپایان باتوجه به لزوم حضور حداکثری شهروندان در راهپیمایی روز قدسف افزود: از تمام شهروندان شهرستان بهارستان به ویژه بخش بوستان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت می نمایم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.