راهپیمایی روز جهانی قدس در بهارستان برگزار گردید

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان بهارستان با حضور مسئولان شهرستانی در دو بخش بوستان و گلستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان بهارستان با حضور ائمه جمعه بخش‌های بوستان و گلستان، بیژن سلیمان‌پور فرماندار بهارستان، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان، داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان، اعضای شوراهای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی و خانواده‌های شهدا برگزار گردید.

راهپیمایی روز جهانی قدس در بهارستان در دو بخش بوستان و گلستان با حضور گسترده و حماسه آفرین شهروندان بهارستانی برگزار شد که شهروندان در کنار مسئولان با سر دادن شعارهایی نظیر “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر آمریکا”، “خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است” و… انزجار و نفرت خود را نسبت به رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی اعلام کردند.

گفتنی است که مسیر راهپیمایی روز قدس در بخش گلستان از فلکه دوم شهرگلستان تا مصلی بزرگ این شهر و در بخش بوستان از میدان شهیدرجایی تا مصلی امام خمینی (ره) بود که جامعه ورزشی بهارستان، هنرمندان و نخبگان شهرستان نیز در این راهپیمایی حضور داشتند.

سخنران راهپیمایی جهانی روز قدس در بخش گلستان، فرمانده سپاه شهرستان بهارستان بود که بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، با فرستادن درود به روح معمار کبیر انقلاب و شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم برای شرکت‌کنندگان در راهپیمایی این روز، سخنرانی کرد.

وی در خصوص انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل‌آویو به قدس شریف، گفت: آمریکایی‌ها که دم از حقوق بشر می زنند در مقابل این اقدام رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی نه تنها ایستادگی نکردند بلکه از این اقدام حمایت کردند و سفارت خود را به قدس شریف انتقال دادند.

سلیمانی همچنین باتوجه به اهمیت روز جهانی قدس و نهضت مقاومت، عنوان داشت: مبارزه و ایجاد نهضت برای آزاد سازی قدس شریف از آغاز انقلاب جزو اهداف و برنامه‌های ما بوده است.

لازم به ذکر است که در طول مسیر راهپیمایی نیروهای انتظامی و مأموران آتش‌نشان شهرستان بهارستان با حضور در ابتدا و انتهای مسیر، امنیت مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان بهارستان را تامین کردند.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.