رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

راننده بهارستانی در اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داد

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: بار دیگر یک راننده بهارستانی به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی دچار مرگ خاموش شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ محمد سلگی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان با اشاره به مرگ یک راننده بهارستانی بر اثر گاز گرفتگی، بیان داشت: درپی اعلام گزارشات مردمی مبنی بر گازگرفتگی در خودرو واقع در جاده ریه، بلافاصله نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات بروز این حادثه در شهرگلستان، تصریح کرد: مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند راننده برای گرم کردن خود، در داخل خودرو یک عدد سیلندر گاز را روشن کرده که بر اثر آن دچار گازگرفتگی شده و فوت کرده است.

سلگی درپایان باتوجه به لزوم رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان به ویژه رانندگان خودروهای سنگین، خاطرنشان کرد: رانندگان وسیله نقلیه به هیچ وجه از روشن کردن پیک نیک و هر نوع وسیله گرمایشی غیر استاندارد برای گرم کردن خودرو اسنتفاده نکنند تا شاهد حوادث دلخراش نباشیم.

گفتنی است که متاسفانه عدم رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان و همچنین رانندگانی که در پایانه نسیم شهر استراحت می کنند بارها و بارها توسط بروز حوادث ناگوار، گاز گرفتگی و مرگ خاموش شده است.

درپایان لازم به ذکر است که در طول سال جاری بارها رانندگان خودروهای سنگین برای گرم کردن خود دست که کارهای غیرعاقلانه‌ای زدند که یاعث گازگرفتگی و مرگ عده‌ای از آن‌ها شده است و متاسفانه هیچگونه توجهی توسط مسئولین به این موضوع نیز نمی شود تا حداقل به این افراد در خصوص نکات ایمنی آموزش‌هایی ارائه شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.