رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: کودکان هدف اصلی امیکرون هستند

رئیس کمیسسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: خطر شیوع سویه جدید کرونا تحت عنوان اُمیکرون با توجه به اینکه مردم در مواجهه با آن مقداری دچار ساده‌انگاری شده‌اند بسیار جدی است و البته این سویه بیشتر کودکان را هدف قرار می‌دهد.

به گزارش بهارستانه، حسینعلی شهریاری در زاهدان اظهار داشت: خطر شیوع سویه جدید کرونا ویروس تحت عنوان اُمیکرون با توجه به اینکه مردم در مواجهه با آن مقداری دچار ساده‌انگاری شده‌اند بسیار جدی است و البته این سویه بیشتر کودکان را هدف قرار می‌دهد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت رعایت هرچه بیشتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جانب مردم، گفت: تزریق دوزسوم واکسن باید در اولویت مردم باشد به ویژه در استان‌های محروم مانند سیستان و بلوچستان که میزان استفاده از ماسک و رعایت شیوه‌نامه‌ها ضعیف‌تر از دیگر نقاط است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد دادم آموزش در مدارس ابتدایی و متوسطه اول را به صورت غیرحضوری و در متوسطه دوم و دانشگاه‌ها به صورت ترکیبی انجام دهد که این موضوع در صورت اجرا کمک قابل توجهی به عدم شیوع سویه جدید خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.