رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان با پرسنل شبکه و مراکز درمانی دیدار کرد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به بهانه آغاز سال جدید کاری با پرسنل شبکه و مراکز درمانی سطح شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به مناسبت آغاز سال کاری در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان با معاونین، سرپرستان کلیه مراکز شهری و روستایی و کارشناسان و مسئولین ستادی دیدار کرد.

دمیریان در حاشیه این دیدار با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات پرسنل شبکه بهداشت و درمان بهارستان و تبریک سال نو، بیان داشت: از خداوند متعال برای پرسنل شبکه بهداشت و درمان و شهروندان بهارستانی سالی سرشار از سلامتی همراه با موفقیت و سربلندی را آرزو می کنم.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: تلاش‌های پرسنل و مسئولان شبکه بهداشت و درمان بهارستان در راستای اجرای این طرح قابل قبول می باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان همچنین با ابراز رضایت از عملکرد و تلاش‌های همه دست اندرکاران اجرای طرح تحول سلامت در بهارستان، گفت: اجرای این طرح زمینه افزایش رضایت‌مندی شهروندان از شبکه بهداشت و درمان را فراهم کرد.

وی درپایان باتوجه به لزوم رسیدگی و تلاش مضاعف در جهت اجرای طرح‌ها و برنامه‌های شبکه بهداشت و درمان در سال جدید، افزود: در سال جاری نیز تمام توان خود را صرف خدمت به مردم محروم شهرستان بهارستان خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که درپایان این دیدار، دکتر سلیمانی جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت و دکتر جعفرآبادی معاون درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان نیز با تبریک سال نو، نکاتی را در خصوص محور و جهت حرکت و فعالیت‌های شبکه در سال ۹۷ به حاضرین در جلسه بیان کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.