رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان از طرح‌های بهداشتی و درمانی درحال اجرا بازدید کرد

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان از طرح‌های بهداشتی و درمانی درحال اجرا در سطح شهرستان به جهت بررسی روند پیشرفت و مشکلات احتمالی، بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به همراه درستکار مسئول امور عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان از روند پیشرفت ساخت کلینیک تخصصی شهرگلستان و همچنین روند گودبرداری پروژه ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز خدمات جامع سلامت شهید صبوری و مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری این اداره بازدید کردند.

بنابر این گزارش دمیریان در طول این بازدید از نزدیک بر نحوه گودبرداری پروژه ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز خدمات جامع سلامت شهید صبوری و مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری نظارت و با پیمانکار و مهندس اجرایی پروژه در رابطه با عملیات عمرانی بحث و تبادل نظر کرد.

وی در حاشیه این بازدیدها با اشاره به نیاز شهرستان و شهروندان بهارستانی، بیان داشت: به سبب نیاز شهرستان، ضرورت پیش بینی کامل ارائه خدمات، توسعه بهارستان و همچنین ابلاغیه طرح تحول سلامت پروژه ساخت ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم پیش بینی کامل ارائه خدمات به مردم شهرستان، تبیین کرد: احداث پروژه ساختمان ستاد شبکه، مرکز خدمات جامع سلامت شهید صبوری و مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در سه طبقه به همین منظور درحال انجام می باشد.

وی درپایان به حمایت‌های بی‌دریغ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و معاون بهداشتی ایشان و سایر مسئولین دانشگاهی و شهرستانی اشاره کرد و افزود: مرکز خدمات جامع سلامت شهید صبوری و مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری از امروز پس از طی مراحل قانونی و تشریفات اداری در مرحله گودبرداری و اجرای فونداسیون است و ظرف مدت یکسال به بهره برداری خواهد رسید.

لازم به ذکر است که درپایان این بازدیدها دمیریان با حضور در کلینیک تخصصی گلستان از نزدیک در روند پیشرفت ساخت کلینیک قرار گرفت، این پروژه درحال حاضر با پیشرفت ۹۵ درصدی در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.