رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان منصوب شد

طی برگزاری مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان معارفه گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سهرابی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورمور امام جمعه بخش گلستان، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، محمدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان و جمع دیگری از مسئولین شهرستانی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در این نشست با تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین دیبازر در سازمان تبلبغات اسلامی بهارستان، گفت: برای حجت الاسلام والمسلمین سلطانی نیز که به عنوان رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان منصوب شده‌اند آرزوی موفقیت داریم.

وی در ادامه بابیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی جزو برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار داشت: گرچه برخی مشکلات نیز در این سازمان وجود دارد و نیاز به توجه بیشتری دارد اما به لطف خداوند این سازمان در طول سال‌های گذشته خوش درخشیده است.

امام جمعه بخش گلستان باتاکید بر اینکه در دین اسلام تبلیغ به معنای تبلیغ یک باند یا جبهه نمی باشد، تصریح کرد: در این تبلیغ به معنای تبلیغ اسلام و دین خداوند، راه درست، تذکیه و تعلیم، نورانیت بخشیدن به جامعه و برقراری عدالت می باشد که پیامبر اکرم (ص) نیز بر این امر تاکید فرموده‌اند.

وی همچنین با تاکید براینکه امید است در گام دوم انقلاب تمام ارگان‌ها و نهادها در چنین عرصه‌هایی خود را نشان دهند، اذعان داشت: باید به دنبال تعلیم نسل جوان، نورانیت بخشیدن به جامعه، برقراری عدالت و اهداف دیگر باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور درپایان به وضعیت فرهنگی و مذهبی شهرستان بهارستان اشاره کرد و افزود: در این شهرستان بیش از ۱۵۰۰ هیئت مذهبی، ۱۲ موسسه قرآنی و صدها مداح اهل بیت داریم.

در ادامه نشست مذکور، حجت الاسلام والمسلمین سهرابی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی باید به خوبی شناخته شود، عنوان داشت: بدون تردید به دنبال این امر درخواست‌ها و انتظارات این سازمان واقعی‌تر و جدی‌تر خواهد شد.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دیبازر رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان و حجت الاسلام والمسلمین سلطانی برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرده و نکاتی را در خصوص فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بیان کردند.

لازم به ذکر به است که درپایان مراسم مذکور با اهدا لوح تقدیر و هدایا از رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان تقدیر و تجلیل صورت گرفت و حکم رئیس جدید این سازمان شهرستانی اهدا گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.