فرماندار شهرستان بهارستان:

رؤسای ادارات بهارستان باید در کنار تولیدکنندگان باشند/ تنها راه موفقیت در جنگ اقتصادی حمایت از صنایع و تولیدات داخلی می باشد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: تنها راه موفقیت در جنگ اقتصادی فعلی حمایت از صنایع و تولیدات داخلی می باشد که مسئولان و رؤسای ادارات باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، عنوان داشت: در برهه زمانی فعلی، حمایت از تولید داخلی را می توان تنها راه موفقیت در جنگ اقتصادی برشمرد.
وی در ادامه با بیان اینکه می بایست با تمام توان خود در راستای رفع موانع تولید قدم برداریم، تصریح کرد: بدون تردید وظیفه اصلی دولت تامین شغل و ایجاد اشتغال در جامعه نمی باشد بلکه وظیفه اصلی دولت رفع موانع و مشکلات موجود در حوزه اشتغال است و در حقیقت ایجاد اشتغال وظیفه بخش خصوصی می باشد.
سلیمان‌پور به بخشی از مشکلات موجود در حوزه تولید داخلی اشاره کرد و اظهار داشت: دولت وظیفه دارد موانع و مشکلات این بخش را مرتفع نماید و امروز تمام تلاش دولت برای رفع موانع تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی معطوف شده است.

وی همچنین در رابطه با وظایف مسئولان شهرستان بهارستان در جهت رفع موانع تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی، تشریح کرد: مجموعه رؤسای ادارات و دستگاه‌های بهارستان به ویژه مجموعه فرمانداری وظیفه دارند در کنار تولیدکنندگان فعال در سطح شهرستان در راستای رفع موانع و مشکلات حضور داشته باشند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه اتحاد، همکاری و همدلی در جهت رفع موانع تولید از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد، خاطرنشان کرد: درحا حاضر و در شرایطی که دشمن با تمام قوا در حوزه اقتصاد به جنگ جمهوری اسلامی ایران آمده است، تنها راه موفقیت در این حوزه حمایت از صنایع و تولیدات داخلی کشور و کمک به تولیدکنندگان در جهت رشد واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع موانع موجود برای تولید می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.