امام جمعه بخش گلستان:

دین باید در جامعه عملیاتی شود/ انقلاب اسلامی ایران با دیگر انقلاب‌ها متفاوت است

امام جمعه بخش گلستان گفت: مبارزه با فساد، دقت در انتخاب‌ها و حفظ و تقویت وحدت و انسجام ملی تماماً از موارد عملیاتی کردن دین در اجتماع می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره سالروز تاسیس نیروی هوایی، بیان داشت: زحمات نیروی هوایی در طول چهل سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی لایق تقدیر و تجلیل می باشد.

وی در ادامه با بیان اهمیت ایام الله دهه فجر و گرامیداشت این دهه، تبیین کرد: در طول تاریخ انقلاب‌های بسیاری رخ داده است اما اغلب این انقلاب‌ها نظیر انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب روسیه، چین، تونس و… بعد از گذشت چند سال از مسیر خود منحرف شده است اما انقلاب اسلامی ایران چهل سال می باشد که کاملاً مقتدرانه به راه خود ادامه می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه عوامل استحکام انقلاب اسلامی، بیان داشت: وحدت و انسجام اسلامی، رهبری امام گونه، غیرت و تعصب دینی، وحدت و تبعیت از ولایت فقیه از جمله عواملی می باشند که این انقلاب را ایجاد و پس از گذشت ۴۰ سال آن را حفظ کرده است.

وی همچنین به اهمیت عملیاتی کردن دین در جامعه، گفت: مبارزه با فساد، دقت در انتخاب‌ها و حفظ و تقویت وحدت و انسجام ملی تماماً از موارد عملیاتی کردن دین در اجتماع می باشد که مسئولین و مردم باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به بیانیه گستاخانه اروپا، خاطرنشان کرد: برای ماه‌ها اروپایی‌ها وعده پوچ به ما می دادند و ما امروز از مسئولین می خواهیم که تا می توانند از عزت مردم دفاع کنند و به وعده‌های کشورهای اروپایی که دنباله روی شیطان بزرگ آمریکا می باشند، دلخوش نباشند و خواسته ما از مسئولین این است که هماهنگ عمل نمایند و منافع و صلاح ملت و کشور را در نظر بگیرند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.