دیدار چهره به چهره فرماندار با مردم در مساجد شهرستان بهارستان

دکتر سعید ناجی، با حضور در مساجد سطح شهرستان بهارستان ضمن حضور در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با مردم به صورت چهره به چهره دیدار نمود.   به گزارش بهارستانه، سه شنبه مورخ ۲۱ آبان ماه، دکتر سعید ناجی با حضور در مساجد بخش بوستان از جمله مسجد حضرت صاحب […]

دکتر سعید ناجی، با حضور در مساجد سطح شهرستان بهارستان ضمن حضور در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با مردم به صورت چهره به چهره دیدار نمود.

 

به گزارش بهارستانه، سه شنبه مورخ ۲۱ آبان ماه، دکتر سعید ناجی با حضور در مساجد بخش بوستان از جمله مسجد حضرت صاحب الزمان(ع) در محله حصارک، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در ناحیه شهری خیرآباد، مسجد امام حسن مجتبی(ع) واقع در شهید طالقانی و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در خیابان صیاد شیرازی نسیم شهر ضمن شرکت در مراسم عزاداری به صورت چهره به چهره با شهروندان دیدار و گفتگو نمود.

در این بازدیدهای سرزده و دیدار مردمی که بیش از ۳ و نیم ساعت به طول انجامید، شهردار نسیم شهر، رئیس و برخی از اعضای شورای اسلامی نسیم شهر و تعدادی از مسئولین در معیت فرماندار با بیش از ۸۵۰ تن از شهروندان دیدار نمودند.

در این دیدارها فرماندار شهرستان بهارستان با تأکید بر لزوم بهره گیری از نظرات و مشورت با شهروندان، مسئولین اجرایی و شهرداری را به تعامل و مساعدت بیشتر در چارچوب رعایت قوانین با مردم فرا خوانده و مسئولیت را مسابقه خدمت در جهت رفع نیازهای ایشان دانست.

دکتر سعید ناجی تصریح کرد: جلسات دیدار عمومی و پرسش و پاسخ فرماندار و مسئولین به منظور بازدید از محلات و بخش های مختلف شهرستان و رسیدگی به مشکلات شهروندان به صورت مستمر در راستای تسریع جهت رسیدگی به مشکلات مردم به صورت مستمر انجام می پذیرد.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.