دیدار مستقیم مردم با فرماندار شهرستان بهارستان

فرماندار شهرستان بهارستان با43 نفر از مردم به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد. به گزارش بهارستانه به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان روز سه شنبه (25 تیر) مهندس یونس نوبخت فرماندار شهرستان بهارستان در راستای خدمت رسانی و بررسی مشکلات مردم، با43 نفر از اهالی شریف شهرستان بهارستان به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد. در این دیدار، […]

فرماندار شهرستان بهارستان با43 نفر از مردم به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد.

به گزارش بهارستانه به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان روز سه شنبه (25 تیر) مهندس یونس نوبخت فرماندار شهرستان بهارستان در راستای خدمت رسانی و بررسی مشکلات مردم، با43 نفر از اهالی شریف شهرستان بهارستان به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد.

download (1)

در این دیدار، فرماندار شهرستان بهارستان ضمن بررسی مشکلات مردم راهکارهای قانونی را ارائه و موارد را پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع نمود.

این جلسه با توجه به وجود درخواست های مردمی در خصوص اشتغال، مساعدت مالی و مشکلات شهری با حضور مسئول بازرسی فرمانداری، ؛ روسای ادارات: کمیته امداد امام خمینی(ره)، کارو رفاه اجتماعی، اتحادیه نانوایان شهرستان بهارستان و نماینده اداره بهزیستی شهرستان بهارستان جهت تسریع در کار مراجعین برگزار گردید.

download (2)

گفتنی است جلسات ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بهارستان با تاکید ایشان و در جهت تحقق عدالت اجتماعی و حل هر چه سریع تر مشکلات مردم هر دو هفته یک بار در محل فرمانداری بهارستان برگزار می گردد.

شایان ذکر است پس از پایان جلسه ملاقات مردمی، فرماندار شهرستان بهارستان به همراه سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری و معاون عمرانی شهرداری گلستان به منظور رسیدگی به درخواست شهروندان ضمن بازدید از محله سلطان آباد دستور رسیدگی و حل مشکلات مطروحه را صادر نمود.

download

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.