دیدار عضو شورای اسلامی شهر گلستان با خانواده شهدا

عضو شورای اسلامی شهر گلستان: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند. به گزارش بهارستانه؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته خجسته بسیج طی مراسمی خانم آقابابایی عضو شورای اسلامی شهر گلستان از چندین خانواده شهید دیدار کرد. بر اساس این گزارش، نائب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی گفت: شهداء حق بزرگی بر گردن ملت […]

عضو شورای اسلامی شهر گلستان: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند.

به گزارش بهارستانه؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته خجسته بسیج طی مراسمی خانم آقابابایی عضو شورای اسلامی شهر گلستان از چندین خانواده شهید دیدار کرد.

بر اساس این گزارش، نائب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی گفت: شهداء حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند و تکریم خانواده ایشان تنها نشانه ای از قدردانی ما نسبت به آنهاست.

وی گفت: شهید جاودانه‌ترین و مقدس‌ترین واژه انقلاب است و مسئولان نیز بایستی در این مسیر شأن خانواده‌های معظم شهدا را حفظ نمایند.

ایشان در ادامه ضمن گرامیداشت هفته بسیج، دیدار با خانواده معظم شهدا را فرصتی مناسب برای تجدید خاطره ۸ سال دفاع مقدس عنوان نموده و گفت: حضور در جمع خانواده های ایثارگر فرصتی مناسب برای تجدید بیعت با آرمانهای شهدا و امام شهدا ست  و خدمتگذاری به آنها افتخار بزرگی برای مسئولین است.

خانم آقابابایی رسیدگی به خانواده‌های شهدا را وظیفه‌ای مهم و غیر قابل انکار دانست و افزود: باید با عملکرد مناسب و خدمت بی‌منت به مردم، در راه رضای پروردگار و شادی ارواح طیبه شهدا قدم برداریم.

در این مراسم با اهدای تقدیرنامه و لوح یادبودی از خانواده های شهدا تجلیل به عمل آمد.

منبع:روابط عمومی شهرداری گلستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.