دیدارفرماندار بهارستان از شهرک صنعتی قلعه میر

دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان بهارستان به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و مسئول بازرسی شهرداری گلستان از شرکت پارس فلز و شرکت صنایع بازیافت فلزات رنگین در شهرک صنعتی قلعه میر بازدید به عمل آورده و در نشستی که جداگانه به همین منظور برگزار شد به بررسی مشکلات صنعتگران پرداخت. به گزارش […]

دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان بهارستان به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و مسئول بازرسی شهرداری گلستان از شرکت پارس فلز و شرکت صنایع بازیافت فلزات رنگین در شهرک صنعتی قلعه میر بازدید به عمل آورده و در نشستی که جداگانه به همین منظور برگزار شد به بررسی مشکلات صنعتگران پرداخت.

به گزارش بهارستانه، دکتر ناجی در بازدیدی که از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی قلعه میر بهارستان صورت گرفت، گفت: فعالیت صنعتگران باعث رونق گردش چرخ اقتصادی کشور می شود.

فرماندار شهرستان بهارستان ضمن تقدیر از تلاش فعالان این عرصه، وظیفه مدیران را تلاش برای تسهیل فعالیت صاحبان صنایع و تولیدکنندگان دانسته و گفت: رونق کشور و ایجاد ثبات اقتصادی در گرو فعالیت این بخش بوده و مسئولان دستگاه های اجرایی باید با رفع مشکلات و حمایت ویژه از واحدهای تولیدی و صنعتی، زمینه‌ رشد و فعالیت صنعتگران را بیش از پیش فراهم آورند.


منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/ 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.