دگرگونی چهره روستاها با اختصاص اعتبارات ویژه دولت

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با حمایت دولت تدبیر و امید و اختصاص اعتبارات ارزش افزوده چهره روستاهای شهرستان دگرگون شده است.

به گزارش بهارستانه، هادی تمهیدی در نشست با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای امامزاده باقر (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردارشهید حاج قاسم سلیمانی گفت: انشاالله خدا به همه ما توفیق دهد در مسیری که این عزیزان قدم برداشتند و با تقدیم جان خود در راستای تحکیم مبانی انقلاب و اسلام حرکت کردند ثابت قدم باشیم .

تمهیدی افزود: کارهای ارزشمندی از سوی شورا و دهیاری روستای امامزاده باقر(ع) انجام شده که قابل تقدیر است.

فرماندار شهرستان بهارستان اظهار داشت: با شناسایی اولویت ها و بهره گیری از ظرفیت های موجود در روستاو با حمایت هایی که از سوی دولت صورت می گیرد گامهای مهمی برای خدمتگذاری به مردم برداشته شده است.

تمهیدی گفت: علی رغم تمام مشکلاتی که در زمینه تامین منابع مالی برای اجرای پروژه های عمرانی وجود داشت، دولت تدبیر و امید از طریق اختصاص مالیات بر ارزش افزوده به شهرداریها و دهیاریها توانست خدمات ماندگاری را به مردم ارائه کند.

فرماندار بهارستان عنوان کرد: توجه به روستاها منجر به کاهش مهاجرت افراد به شهرها می شود و حتی ممکن است مهاجرت معکوس صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: دهیاران می توانند براساس قانون ١٠ درصد از اعتبارات ارزش افزوده را برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها هزینه نمایند ؛دهیاران با کمک فرمانداری می توانند برای جوانان در روستاها شغل ایجاد کنند یا حمایت هایی را در راستای توسعه تولیدات کارآفرینان انجام دهند .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.