دادستان شهرستان بهارستان:

دو محموله قاچاق در بهارستان کشف گردید/ بیش از ۱۸۰ سارق و مجرم حرفه‌ای دستگیر شدند

دادستان شهرستان بهارستان گفت: در راستای افزایش و حفظ نظم و امنیت در بهارستان، بیش از ۱۸۰ سارق و مجرم حرفه‌ای در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم برخورد با قانون شکنان و مجرمان، عنوان داشت: ۱۸۸ سارق و مجرم حرفه‌ای در سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه در طول دو ماه گذشته توسط مأموران نیروی انتظامی بهارستان دستگیر شدند.

وی در ادامه با اشاره به اعترافات افراد دستگیر شده در طول این مدت، تصریح کرد: این افراد تاکنون به ۷۶۶ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند و تحقیقات پلیس شهرستان بهارستان از افراد دستگیر شده که جرایمی نظیر سرقت، کیف قاپی، سرقت از منزل، سرقت خودرو و … مرتکب شده‌اند، ادامه دارد..

صادقی همچنین در رابطه با لزوم برخورد با ارازل اوباش در سطح شهرستان بهارستان، اظهار داشت: در طول مدت مذکور ۵ تن از ارازل اوباش نیز در شهرگلستان شناسایی و دستگیر شده‌اند تا از هرگونه ایجاد بی‌نظمی در جامعه یا ایجاد ترس و وحشت برای شهروندان بهارستانی توسط این افراد جلوگیری به عمل آید.

وی درپایان باتوجه به فعالیت‌های نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در راستای برخورد با هرگونه قانون شکنی و تخلف، خاطرنشان کرد: پلیس در چند روزه گذشته موفق به کشف ۴۸۰ لیتر انواع مشروبات الکی و کشف دو محموله قاچاق در سطح شهرستان شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.