دوگانه تحصیل یا اشتغال دوگانه غلطی است

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: دوگانه تحصیل یا اشتغال دوگانه غلطی است که بیشترین ضرر و فشار را بر بانوان ما وارد خواهد کرد.پیام/*

به گزارش بهارستانه،رضوان حکیم زاده که در همایشی که به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) توسط کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: امروز گفته می‌شود که کشورهای غربی حق رای را به زنان دادند ، در حالی ‌که در ۱۴۰۰ سال قبل خداوند در قرآن کریم به پیامبر اسلام(ص) فرمودند، با زنان هم مانند مردان بیعت داشته باش و همان نقشی که به عنوان مرد در آن جامعه به عنوان یک کنشگر فعال مطرح شده همین نقش نیز برای خانم‌ها در نظر گرفته شده است.

وی افزود: آنچه در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی هم اتفاق افتاد حضور زنان در صحنه های سیاسی و اجتماعی انقلاب بود و امام راحل(ره) نیز زن را با تمام شئونات اجتماعی و دینی وارد انقلاب کرد و بیان شیوای «از دامن زن مرد به معراج می‌رود» را عنوان کردند.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش خطاب به خانواده‌‌ها گفت: دختران خود را به رعایت ارزش‌های خانواده توصیه و راهنمایی کنید. ادامه تحصیل و کار نباید مانعی برای امور خانواده باشد. دوگانه تحصیل یا اشتغال دوگانه غلطی است که بیشترین ضرر و فشار را بر بانوان ما وارد خواهد کرد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.