دومین یادواره شهدای دانش آموز در بهارستان برگزار شد

دومین یادواره شهدای دانش آموز با حضور مسئولین و خانواده‌های شهدا در بخش گلستان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دومین یادواره شهدای دانش آموز با حضور یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بهارستان، طاهرخانی بخشدار بخش گلستان، لطفی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین، دانش آموزان و خانواده‌های شهدا در کانون شهید مطهری بخش گلستان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و پس از آن رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با عرض خیرمقدم به حاضرین در مراسم پیرامون موضوع برگزاری این یادواره سخنرانی کرد.

در ادامه گروه سرود دانش آموزان بهارستانی با خواندن سرودهای انقلابی و با مضمونی نزدیک به مضمون مراسم، به مدح و ستایش شجاعت دانش آموزان انقلابی به ویژه در دوران دفاع مقدس پرداختند.

پس از پایان مراسم سرود، فرمانده سپاه شهرستان بهارستان برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد؛ وی باتاکید بر اهداف توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان ایران و انقلاب، بیان داشت: دشمنی استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی به دلیل پایبندی ایران به اصول اسلامی و انسانی می باشد، که دشمنان درپی نابودی این اصول می باشند.

سلیمانی همچنین به اهمیت حفظ اصول انسانی در جامعه امروز اشاره کرد و گفت: نه گفتن انقلاب اسلامی به کمونیست‌های غرب و شرق در بحث انسان‌ محوری که معنویت انسان‌ها را از بین برده است، دلیل دیگر دشمنی با ایران اسلامی می باشد.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم به وسیله مسئولین شهرستانی از دانش آموزان نمونه و خانواده‌های شهدای شهرستان بهارستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.