دومین نشست شورای حمل و نقل و ترافیک در بهارستان برگزار گردید

دومین نشست شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان بهارستان در سال 97 با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دومین نشست شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان بهارستان در سال جاری به ریاست فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرماندار بهارستان و با حضور اعضاء این شورا در محل دفتر معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

نجفی باتاکید بر اهمیت رسیدگی به موضوع ترافیک در سطح شهرستان، اظهار داشت: از مسئولین امر می خواهم تا نسبت به موضوع ترافیک و سایر مسائل و مشکلات مرتبط در این زمینه با اتخاذ تدابیر و تهمیدات لازم به صورت عملی و همچنین با ملحوظ داشتن تمامی جوانب اقدام کنند.

وی با اشاره به لزوم جلوگیری از ایجاد مسائل و مشکلات جدید در حوزه ترافیک، تبیین کرد: می بایست با کار کارشناسانه و دقیق، برنامه‌های پیش بینی شده به سوی تسهیل و روان سازی ترافیک شهرستان بهارستان معطوف شود.

معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان بهارستان در ادامه با تشریح مصوبات جلسه قبل، گفت: باید توجه داشت که مصوبات این شورا لازم الاجرا بوده و کوتاهی در اجرای آن به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد.

وی همچنین به وظایف اعضاء شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان بهارستان اشاره کرد و اذعان داشت: تمامی اعضاء شورا باید در  راستای اجرای مصوبات اقدامات لازم را معمول نمایند و درپایان نتیجه را فرمانداری بهارستان اعلام نمایند.

نجفی درپایان باتوجه به مصوبات این جلسه، خاطرنشان کرد: زوم نصب و امکان استفاده از کارت بلیط در اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها، نصب سرعت‌گیر و علائم هشدار دهنده در مسیر خروجی پایانه به سمت اتوبان تهران – قم، نصب دوربین ثبت جرائم و اتصال به سرورهای پلیس راهور، تجهیز یک دستگاه خودرو به دوربین ثبت تخلفات، ساماندهی خودروها و چرخی‌های مستقر در حاشیه خیابان‌ها و میادین جهت کاهش گره‌های ترافیکی جزو مصوبات پراهمیت جلسه می باشد که باید نسبت به آن‌ها توجه کافی داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.