دومین جلسه شورای اداری بهارستان در سال ۹۷ برگزار گردید

دومین جلسه شورای اداری با حضور مسئولان و رؤسای دستگاه‌های اجرایی و ادارات در شهرستان بهارستان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دومین جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان در سال ۹۷ به ریاست بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان و با حضور بخشداران بوستان و گلستان، شهرداران سه شهرصالحیه، گلستان و نسیم شهر، مدیران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

فرماندار شهرستان بهارستان در حاشیه این جلسه با اشاره به جزئیات برگزاری این نشست، گفت: مسئولان دستگاه‌های خدماتی آب و برق بهارستان در نشست شورای اداری شهرستان گزارشی از وضعیت منابع کشور ارائه کردند.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت ارائه این گزارشات و تاثیر آن‌ها بر بهبود عملکرد مجموعه شهرستان، تصریح کرد: باتوجه به گزارشات ارائه شده، راه کارهای لازم جهت صرفه جویی موثر در مصرف آب و برق در شهرستان با عنایت به کاهش نزولات آسمانی و حضور در فصل گرما مورد بررسی قرار گرفت.

سلیمان‌پور در رابطه با دیگر تصمیمات و مصوبات نشست شورای اداری شهرستان بهارستان، عنوان داشت: اتخاذ راه کارهای لازم به منظور برون سپاری بخشی از امور اداری، بررسی مباحث مربوط به اجرای طرح‌های دولت در زمینه اشتغال و ایجاد همکاری و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و بررسی عوامل موثر بر تحقق این طرح‌ها از جمله مصوبات جلسه برگزار شده می باشد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست شورای اداری شهرستان بهارستان،  شهرداران شهرهای گلستان، نسیم شهر و صالحیه گزارشی از پروژه‌های عمرانی در دست اجرا در سطح شهرستان را در جهت اخذ تصمیمات بعدی و بررسی تاثیر طرح‌های درحال اجرا بر روی مصوبات شورای اداری بهارستان ارائه کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.