دومین جشنواره فیلم نوستالژیا برگزار می‌شود

محمد قانع‌فرد دبیر دومین جشنواره فیلم نوستالژیا جزئیات برگزاری این دوره جشنواره را که ۳۰ شهریورماه تا ۳ مهرماه در میلان ایتالیا برگزار می‌شود، تشریح کرد.

به گزارش بهارستانه، محمد قانع فرد نویسنده، کارگردان و تهیه کننده سینما و دبیر دومین جشنواره فیلم نوستالژیا درباره زمان برپایی جشنواره گفت: دومین جشنواره فیلم نوستالژیا ۳۰ شهریورماه تا ۳ مهرماه مصادف با ۲۱ تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ برگزار می‌شود. البته با توجه به شرایط و محدودیت‌هایی که جهان با آن به دلیل شیوع کرونا درگیر است، امیدواریم که مشکلی برای برگزاری نداشته باشیم.

وی درباره نحوه برگزاری جشنواره نیز بیان کرد: بنایی به نمایش آنلاین فیلم‌های حاضر در جشنواره و در اصل اعتقادی به برگزاری آنلاین جشنواره نوستالژیا نداریم، چراکه معتقدیم جشنواره آنلاین، هویت اصلی یک جشنواره را که در واقع جمع شدن هنرمندان گردهم، ایجاد تعامل و تماشای فیلم‌ها کنار یکدیگر است، نخواهد داشت و برگزاری آنلاین جشنواره، اهداف و فوایدی که از برگزاری جشنواره در ذهن ما است، پاسخگو نیست.

قانع فرد درباره داوری آثار جشنواره گفت: در پروسه‌ای فشرده، سخت و حرفه‌ای، کار داوری فیلم‌ها به پایان رسیده است و ما در هر بخش یک اثر برگزیده معرفی خواهیم کرد. داوری آثار توسط داورها به صورت آنلاین انجام شد و تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین فیلم کوتاه، بهترین فیلم بلند و بهترین فیلمنامه، بسیار سخت و چالش ‌برانگیز بود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.