دولتمردان درسیاست خارجی ومذاکرات ذره ای ازحق مردم کوتاه نخواهند آمد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: دولتمردان در تبیین سیاست های خارجی و مذاکرات هسته ای خود، ذرّه ای از این حق عدول نخواهند کرد. یه گزارش بهارستانه،شهرستان بهارستان همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در طلیعه سی و ششمین بهار آزادی شاهد حضور پرنشاط و امید راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن بود که با حضور […]

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: دولتمردان در تبیین سیاست های خارجی و مذاکرات هسته ای خود، ذرّه ای از این حق عدول نخواهند کرد.

یه گزارش بهارستانه،شهرستان بهارستان همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در طلیعه سی و ششمین بهار آزادی شاهد حضور پرنشاط و امید راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن بود که با حضور پرشور و انقلابی خود حماسه وحدت و امید را آفریده و ضمن اعلام خواسته خود در پایداری استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی از دیپلماسی هسته ای ایران حمایت کردند.

فرماندار شهرستان بهارستان در اجتماع عظیم راهپیمایان ۲۲ بهمن ضمن تقدیر و تشکر ویژه از حضور حماسی مردم در راهپیمایی، این حماسه را نشان دهنده اقتدار ملی کشور و تضمین کننده عزت و اقتدار ملت و نظام اسلامی دانست.

سعید ناجی، رمز اقتدار و پیشرفت کشور را پایبندی به اصول و آرمانهای حضرت امام و انقلاب، پشتیبانی از ولایت فقیه دانست و بر جمهوریت و اسلامیت نظام تأکید کرد.

این مسئول در تشریح استقلال کشور، حفظ و گسترش دستاوردهای ارزشمند انرژی صلح آمیز هسته ای را حق مسلم همه ملت ایران دانسته و به مردم اطمینان داد: دولتمردان در تبیین سیاست های خارجی و مذاکرات هسته ای خود، ذرّه ای از این حق عدول نخواهند کرد.

در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان بهارستان، فرماندار به همراه معاونین، پرسنل و بخشداران تابعه، ائمه جمعه، جمع کثیری از علما و اقشار مختلف مردم و مسئولین با شکوه کم نظیرحضور داشتند.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهارستان، مردم حماسه آفرین شهرستان با امید فراوان ضمن اعلام حمایت و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب، بر تداوم حرکت در مسیر آرمان های امام راحل(ره) تأکید کرده و برخی بداخلاقی های سیاسی در کشور را که مانع تدابیر رهبری و تلاش های دولت بویژه در باره دیپلماسی هسته ای می شود را محکوم کردند.

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بهارستان در دو بخش گلستان و بوستان به صورت همزمان با سراسر کشور انجام شده و با قرائت قطعنامه سراسری راهپیمایی پایان پذیرفت.

منبع:مهر

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.