دوره جدید تلاش برای بهبود وضعیت مردم آغاز شد

با پایان انتخابات و اعلام یک به یک نمایندگان جدید، دوره تازه‌ای از تلاش برای توسعه کشور و رفع مشکلات آغاز شده است که نیازمند همراهی و همکاری همگانی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سوت پایان رقابت‌های انتخاباتی سال ۱۳۹۸ هم به صدا درآمد تا تمام تلاش‌ها و دوندگی‌های کاندیداها و حامیان آن‌ها در ایستگاه انتخابات به پایان برسد و دوره جدیدی از مجلس شورای اسلامی با منتخبین جدید مردم آغاز شود.

گفتنی است که انتخابات هرچه که بود تمام شد و حالا نوبت همدلی برای ایجاد تغییر در منطقه است؛ از امروز بازهم همه ما به یک اندازه مسئول می باشیم تا برای جبران کمبودها و نواقص تلاش کنیم و در راستای رفع مشکلات گام برداریم.

چهار سال گذشته و همه چهارسال‌های نمایندگان قبل باید درس عبرتی برای ما باشد تا آموخته باشیم که یک انتخاب می تواند برای چهار سال منطقه زندگیمان را به توسعه نزدیک‌تر کند یا برخلاف آن باعث عقب ماندگی و شعارزدگی بشود و در نهایت کلاه گشاد آن سر مردم را بیازارد.

نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی هرچه که باشد باید پذیرفت؛ این نتیجه انتخاب مردم است که اعلان عمومی خواهد شد و به تبع آن همه خیر و شر آن نیز به مردم بازخواهد گشت.

در طول روزهای منتهی به انتخابات همه شاهد بودیم که مردم نسبت به دروغ، وعده های توخالی و فریب افکار عمومی چه واکنش هایی داشتند و برای همه ما روشن شد که مردم حواسشان به همه چیز می باشد و اگر به افراد و جایگاه آن‌ها احترام می گذارند ناشی از نجابت و بزرگی آن‌ها است.

بدون شک امروز تازه‌ای است و باید همه چیز را از ابتدا شروع کنیم و می بایست امیدوار باشیم که با شکل‌گیری یک مجلس بهتر از دوره قبل، تصمیم‌های بهتری گرفته شود و در نتیجه گوشه گوشه کشورمان جای بهتری برای زندگی بشود.

درپایان امید است که در چهار سال پیش رو هرکسی که نماینده مردم شد، این خط کشی‌های ناشی از کم خردی را کنار بگذارد و باور داشته باشد که اینجا سرزمینی برای همه مردمان آن است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.