شهردار شهرگلستان:

دوربرگردان منطقه سبزدشت در دست اصلاح می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی و آمار تصادفات ترافیکی، دوربرگردان شهرگلستان در منطقه سبزدشت اصلاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم استاندارد سازی برخی معابر در سطح شهر، بیان داشت: درحال حاضر عملیات اصلاح هندسی ورودی شهرک سبزدشت به منظور کاهش پیک ترافیکی این منطقه در دست اجرا می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکلات ترافیکی در معابر سطح شهر می تواند باعث خسارت دیدن شهروندان شود، تصریح کرد: در تمامی شهرهای جهان، تصادفات ترافیکی از عمده مشکلاتی می باشد که ایمنی عمومی شهروندان را به خطر انداخته و خسارات جانی و مالی ناشی از آن، همواره جزو عوارض ناگوار حمل و نقل در جوامع امروزی به شمار می رود.

علیرضا عرب در رابطه با اقدامات مجموعه مدیریت شهری گلستان پیرامون کاهش تصادفات ترافیکی، گفت: در راستای ایمن سازی معابر، کاهش ترافیک و همچنین سهولت تردد وسایل نقلیه، شهرداری عملیات اجرای طرح اصلاح هندسی دوربرگردان شهرگلستان از سمت اسلامشهر در منطقه شهرک سبزدشت را آغاز کرده است.

وی همچنین باتاکید بر اینکه پروژه مذکور بدون توقف تا خط پایان خود ادامه پیدا می کند، تبیین کرد: عملیات اصلاح هندسی دوربرگردان شهرک سبزدشت شامل زیرسازی، جدول‌گذاری و استانداردسازی راست گرد ورودی و خروجی خیابان به سمت شهرگلستان و شهرستان اسلامشهر می باشد.

شهردار شهرگلستان در خصوص جزئیات طرح مذکور، تشریح کرد: طراحی دوربرگردان شهرک سبزدشت به گونه‌ای می باشد که خودروها می توانند با همان سرعت استاندارد و بدون توقف دور بزنند و همین موضوع باعث می شود تا دیگر ترافیکی در این محور به وجود نیاید، به ویژه زمانی که خودروهای سنگین در حال دور زدن می باشند.

وی درپایان باتوجه به روند پیشرفت این پروژه، خاطرنشان کرد: اعتبار فاز دوم این پروژه بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان می باشد و قریب به یک ماه دیگر این پروژه زیر بار تردد خودروها خواهد رفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.