دوربرگردان شهرگلستان در کنار غفلت مسئولین همچنان حادثه می آفریند

دوربرگردان شهرگلستان شهرستان بهارستان در طول سال جاری بارها باعث بروز حوادث رانندگی شده است اما با این حال بازهم مسئولین شهری نسبت به آن بی‌توجه می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، طرح‌هایی به نام دوربرگردان در شهرسازی وجود دارد که متاسفانه زمانی که از نظر مکان‌یابی در راه‌اندازی آن‌ها توجه نشود باعث بالا رفتن میزان خسارات جانی و مالی به شهروندان خواهند شد.

گلستانی‌ها نیز به دلیلی مشابه مطلب مذکور شاهد بروز تصادفات زیادی در دوربرگردان حد فاصل کوی گلستان به شهرک سبزدشت می باشند که متاسفانه در طول یک سال گذشته خسارات مالی و جانی زیادی از رانندگان به ویژه شهروندان بهارستانی گرفته است.

گفتنی است که در فضای مجازی شهرستان بهارستان فیلم‌ها و عکس‌های زیادی از این حوادث وجود دارد که گویا مسئولین این شهر بعد از این همه مدت هنوز این فیلم‌ها و عکس‌ها را ندیده‌اند یا شاید اینگونه وانمود می کنند.

بنابر این گزارش، در آخرین فیلم منتشر شده از حادثه رانندگی رخ داده در این دوربرگردان، یک جوان موتور سوار بهارستانی به دلیل برخورد با یک خودرو دچار حادثه شده است و شهروندان و اورژانس شهرستان در محل حادثه حضور دارند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک خواسته تمام شهروندان گلستانی رسیدگی هرچه سریع‌تر مسئولین شهری به این مشکل می باشد، چراکه مشکل مذکور در طول سال بارها و بارها باعث بروز خسارات مختلف به شهروندان و مسافرانی که از این دوربرگردان استفاده کرده‌اند، شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.