دودکش های بهارستان باز شد/ کرکره قهوه خانه ها بالا رفت

بعد از حدود 4 ماه تعطیلی قهوه خانه های بهارستان و رضایت مردم از این موضوع، امروز صبح رسما این محل ها دوباره شروع به کار کردند. به گزارش خبرنگار بهارستانه، از تاریخ ۱۰شهریورماه طرح جمع آوری قلیان از سراسر قهوه خانه های شهرستان بهارستان به اجرا در آمده و از آن تاریخ به بعد […]

بعد از حدود 4 ماه تعطیلی قهوه خانه های بهارستان و رضایت مردم از این موضوع، امروز صبح رسما این محل ها دوباره شروع به کار کردند.

به گزارش خبرنگار بهارستانه، از تاریخ ۱۰شهریورماه طرح جمع آوری قلیان از سراسر قهوه خانه های شهرستان بهارستان به اجرا در آمده و از آن تاریخ به بعد قهوه خانه های این شهرستان ملزم به جمع آوری قلیان ها شده بودند.
اما متاسفانه این قهوه خانه ها که با همت مضاعف نیروی انتظامی و حمایت مردم و مسئولین شهرستان حدود 4 ماه تعطیل شده بود دوباره باز شد.
“این درحالی است که داود عبدالمالکی فرمانده انتظامی بهارستان پیش از اسن گفته بود: بنده هر طرحی را که ورود پیدا کنم تا آخرش به پای آن طرح هستم، از زمانی که به این شهرستان آمدم گفتم که به هیچ قهوه خانه ای مجوز نمی دهم و الان بعد از سه سال هنوز یک قهوه خانه هم از من نتوانسته مجوز بگیرد.

GHELYOON-LA_0
در ادامه عبدالمالکی همچنین از محبت های مردم بهارستان بعد از اجرای این طرح تشکر کرد و اشاره داشت : مردم شهرستان بهارستان بزگترین پشتیبان ما هستند، ما وظیفه داریم به مردم این چنین خدمت کنیم، آنها هر جای که مرا می بینند بنده را مورد لطف و تمجید قرار می دهند و من خوشحالم که خدمت گذار چنین مردم قدر شناس و درعین حال زحمت کش هستم .
وی با گلایه از عدم همراهی بعضی مسئولین شهرستان یادآور شده بود : برای اجرای این طرح گسترده باید بین همه مسئولین تعامل وجود داشته باشد و آنها فراموش نکنند که ما این کار را برای ایجاد امنیت در شهرستان و بالا بردن سلامت مردم انجام می دهیم در عین حال که این کار ها فقط جز وظایف ما نیست.”
حالا بعد از 4 ماه این محل ها باز شده است مردم شهرستان نیز از باز گشایی این محل ها اظهار نارضایتی کردند و جای تعجب دارد که چرا این محل ها یاز هم باز شده است.
در این 4 ماه نزاح دسته جمعی و همچنین جرم و جنایت در شهرستان کاهش چشم گیری داشته است و سوال این جاست که با تمام این حُسن های خب این طرح چرا حمایت نشد؟ البته بعضی از ارگان ها مانند سپاه پاسداران و دادستانی و ائمه جمعه در اجرای این طرح از نیروی انتظامی حمایت کردند.
سوال این است که به چه دلیل این طرح شکست خورد؟
بهارستانه از طرف مردم شهرستان بهارستان از تمام حامیان و مجریان این طرح به ویژه نیروی انتظامی تشکر می کند.
انتهای طرح…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

۱ دیدگاه

  1. علي پاسخ

    هيج عقل سليمي كار قهوه خانه ها را تأييد نمي كند سر دسته انها رشوه ميدهند ودو باره كارشان راشروع ميكنن