دهیار روستای ریه استعفاء داد/ وضعیت روستای ریه نیازمند رسیدگی مسئولین بهارستانی است

دهیار روستای ریه تنها چند ماه پس از آغاز فعالیت خود در این روستا، به شکل عجیب و غیرمنتظره‌ای از سمت خود استعفاء داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روستای ریه که یکی از روستاهای شهرستان بهارستان می باشد، بعد از گذشت سه سال پر فراز و نشیب به تازگی توانسته بود دهیار مناسبی خود را پیدا کند و به نظر می رسید شرایط در این روستا به شکل مطلوب بوده و روند پیشرفت ریه مجدداً آغاز شده است.

اما دهیار روستای ریه تنها پس از گذشت چند ماه از روی کار آمدن به شکل مشکوکی از سمت خود کناره‌گیری کرد و به نوعی بار دیگر این روستا را به زمان گذشته بازگرداند و همین امر سبب نگرانی ساکنین روستای ریه در خصوص تکرار روند گذشته گردید.

موضوع قابل توجه این است که در این روستای کوچک چه خبر است که همه دهیاران توان کار کردن خود را از دست داده و خیلی زود دست به استعفا می زنند؟ مگر اعضای غیر بومی شورای اسلامی روستای ریه چه درخواستی از دهیاران می کنند که آن‌ها استعفا را به ادامه فعالیت خود در این روستا ترجیح می دهند؟

گفتنی است که شرایط فعلی در روستای ریه نیازمند ورود بخشدار گلستان به موضوع می باشد تا مشکلات این منطقه به شکلی واقعی و جدی بررسی و شناسایی شود تا بلکه پاسخ گمانه‌زنی برخی اصحاب رسانه در خصوص رئیس شورای اسلامی این روستا که چندان ناحق هم به نظر نمی رسد، نیز داده شود.

درپایان لازم به ذکر است که مسئولین شهرستان بهارستان زمانی که وضعیت مدیدیتی یک روستای کوچک تابع آن به این شکل باشد و هیچ دهیاری توان بقا در آن را نداشته باشد، نمی توانند انتظار پیشرفت شهرستان و رضایت شهروندان را داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.