مشکلات معیشتی یک خانواده را ساکن بیابان‌های بهارستان کرد

یک خانواده در حدود یک ماه است که در یکی از بیابان‌های شهرستان بهارستان و در داخل چادر ساکن می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بالا رفتن قیمت‌ها و خراب شدن وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم به دلیل تحریم‌ها و برخی مشکلات اقتصادی مطمئناً بسیار ناراحت‌کننده و نگران‌کننده می باشد و نیازمند رسیدگی مسئولین و همراهی مردم می باشد اما وضعیت مذکور گاهاً شرایطی را ایجاد می کند که نیازمند رسیدگی فوری و ویژه می باشد.

گفتنی است که بدون منزل ماندن یک خانواده به دلیل وضع بد معیشتی از جمله موارد ویژه مذکور به شمار می رود که در طول دو سال گذشته موارد زیادی از اینگونه اتفاقا در سطح شهرستان بهارستان مشاهده کرده‌ایم که خوشبختانه مسئولین در این موارد به موقع وارد عمل شده‌اند.

در تازه‌ترین این قبیل مشکلات در سطح شهرستان، یک خانواده بی‌پناه بیش از یک ماه است که شب‌ها در بیابانی در انتهای ۳۰ متری فشار قوی ابتدای بلوار سردار همدانی می خوابند؛ درحالی که زمین فرش آن‌ها و سقف آن‌ها هم آسمان است.

بدون تردید بار دیگر این موضوع رسیدگی هرچه سریع‌تر مسئولین و شهروندان را طلب می کند و به نوعی می توان گفت رسیدگی به این موضوع درحال حاضر از تمامی مشکلات موجود در سطح شهرستان بهارستان مهم‌تر می باشد و باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

درپایان لازم به ذکر است که بالا رفتن عجیب اجاره‌بها و پول پیش منازل مسکونی در شهرستان بهارستان از جمله دلایلی است که باعث بروز اینگونه مشکلات برای خانواده‌ها می شود و مطمئناً ساماندهی و تنظیم بازار مسکن و همچنین بهبود وضعیت اشتغال در سطح شهرستان می تواند از مشاهده مجدد اینگونه صحنه‌ها در بهارستان جلوگیری به عمل آورد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.