دلالان خیابانی ارز دوباره برگشتند/ انجام معاملات این بار بدون فریاد

با گذشت حدود یکماه دوباره سر و کله دلالان ارز در جنب پاساژ افشار (نبش خیابان منوچهری)،‌ پیدا شده و باز هم معاملات ارز توسط این دلالان انجام می‌شود. به گزارش خبرنگار اقتصادی بهارستانه به نقل از  خبرگزاری فارس،‌ در حالی که بانک مرکزی و مأموران انتظامی روز گذشته 13 صرافی غیرمجاز را پلمب کردند […]

با گذشت حدود یکماه دوباره سر و کله دلالان ارز در جنب پاساژ افشار (نبش خیابان منوچهری)،‌ پیدا شده و باز هم معاملات ارز توسط این دلالان انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی بهارستانه به نقل از  خبرگزاری فارس،‌ در حالی که بانک مرکزی و مأموران انتظامی روز گذشته 13 صرافی غیرمجاز را پلمب کردند و پس از آن در صحبت رسانه‌ای از ادامه این اقدام برای ساماندهی بازار ارز خبر دادند، اغلب دلالان جنب پاساژ افشار که مدتی پیش بازداشت شده بودند، مجدداً به پاتوق قبلی خود بازگشتند.

مشاهدات خبرنگار فارس حاکی است،‌دلالان خیابان منوچهری که در جنب پاساژ افشار هر روز حاضر می‌شوند، در روزهای اخیر حضور چشمگیری دارند، ولی با این تفاوت که خبری از فریادهای معامله‌گران نیست و خرید و فروش‌های کاغذی و سفته‌بازی‌ها و ارزهایی که هنوز خریداری نشده به فروش می‌رسند، به صورت کاملاً‌ آرام و کم سر و صدا انجام می‌شود.

این برای چندمین بار است که با دلالان به صورت مقطعی برخورد می‌شود، اما پس از مدتی سر و کله‌شان در میادین بازار ارز دیده می‌شود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.