دشمن برای جنگ اقتصادی با تمام قوا به میدان آمده

امام جمعه گلستان گفت: در صحنه جنگ اقتصادی، استکبار با تمام قوا به میدان آمده و با تشدید تحریم ها کاملا آرایش جنگی گرفته است.

به گزارش بهارستانه،حجت‌الاسلام نورپور در خطبه‌های نماز عبادی _ سیاسی این هفته گلستان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفتند: نیروی انتظامی یکی از ارکان نظام و حافظان امنیت و پناهگاه مردم است؛نیروی انتظامی شهرستان بهارستان به خاطر کثرت جمعیت نیاز به نگاه ویژه و تقویت دارد تا در انجام مأموریت ها و ایجاد نظم و امینت در شهرستان بیش از پیش موفق باشند.

خطیب نماز جمعه گلستان گفت: مقام معظم رهبری ۱۳سال قبل جنگ اقتصادی را مطرح کردند و فرمودند:«من برنامه های استکبار جهانی علیه ملت ایران را در سه جمله خلاصه می کنم. اول-جنگ روانی. دوّم –جنگ اقتصادی. سوم مقابله با پیشرفت و اقتدار ملی.» و بعد ازآن هم معظم له مکرر موضوع جنگ اقتصادی را مطرح کردند که دشمن می خواهد از راه اقتصاد به ملت صدمه بزند وبعداز چند سال سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را تبین کردند.

وی افزو: بدانید امروز در صحنه اقتصاد، استکبار با تمام قوا به میدان آمده و با تشدیدتحریم ها کاملا آرایش جنگی گرفته است؛ هدف آنها ایجاد اختلال در سیستم اقتصادی کشور و نهایتأ ایجاد یأس ونا امیدی و فاصله انداختن بین مردم و نظام است.

ایشان با اشاره به آیه « هُمُ الَّذِینَ یَقُولُونَ لَا تُنْفِقُوا عَلَى مَنْ عِنْدَ رَسُولِ اللَّهِ حَتَّى یَنْفَضُّوا وَلِلَّهِ خَزَائِنُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَا یَفْقَهُونَ» گفتند: همانطوریکه منافقان و دشمنان پیامبر(ص) امت اسلامی را تحریم می کردند تا مردم از اطراف پیامبر پراکنده شوند در حال حاضر هم دشمن با تحریم های اقتصادی قصد دلسردی مردم از نظام اسلامی را دارد.

حجت‌الاسلام نورپور گفت: برادران و خواهران گرامی وقتی که ما در حال جنگ اقتصادی هستیم؛وقتی که دشمن تمام قد به میدان آمده اینجا مسئولین و مردم غیور ما هم باید متناسب با شرایط جنگی اقدام کنند؛مسئولین عالمانه و مجاهدانه تصمیم بگیرند؛جهادی کار کنند و با غارتگران بیت المال ،محتکران، زالوصفتان و فرصت طلبان به شدت برخورد کنند.

خطیب نماز جمعه گلستان در پایان گفت:مسئولین وظیفه سنگینی دارند ،با این وجود ضعف و سوء مدیریت پذیرفته نیست،ندانم کاری پذیرفته نیست،همه تقصیرات را به گردن دشمن انداختن پذیرفته نیست؛مسئولین اگر منویات مقام معظم رهبری را محقق کنند می توان بر دشمن غلبه کرد و با لطف و عنایت پروردگار و توجهات حضرت بقیه الله اعظم ملت همیشه سر بلند ایران اسلامی از این پیچ تاریخی هم با عزت و صلابت عبور خواهد کرد .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.