امام جمعه بخش گلستان:

دشمن با ایجاد جو منفی درپی ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است/ مسئولان باید مشکلات موجود را با مردن در میان بگذارند

امام جمعه بخش گلستان گفت: مردم پای نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند اما مطالباتی دارند که باید به شکل درست به آن‌ها رسیدگی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به سالروز تشکیل نهاد تبلیغات اسلامی، گفت: این نهاد مبارک در طول تمام این سال‌ها در جهت حفظ و تبیین موازین اسلام و انقلاب خوش درخشیده است و همچون خاری در چشم دشمنان می باشد.

وی با بیان اینکه در دو حوزه فرهنگ و اقتصاد در کشور مشکلات و خلاء‌هایی وجود دارد، عنوان داشت: مسئولان ما تاکنون نتوانسته‌اند در خصوص ترویج فرهنگ اسلام، قرآن، ایثار، شهادت و جهاد در جامعه و دانشگاه‌ها و مراکز علمی عملکرد خوبی داشته باشند و فرمایشات مقام معظم رهبری نیز به صورت کامل در حوزه فرهنگ عملی نشده است.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور همچنین در رابطه با مشکلات اقتصادی کشور، تصریح کرد: فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون اقتصاد مقاومتی و مشکلات این حوزه به شکل کامل عملی نشده است و امروز نیاز داریم تا مسئولان مربوطه به حوزه فرهنگ و اقتصاد به شکل درست ورود کنند و در جهت بهبود شرایط گام بردارند.

وی در خصوص عوامل مشکلات اخیر و گرانی‌های ایجاد شده، اذعان داشت: دشمن یک جو منفی و تفرقه افکن را ایجاد کرده است تا مردم و حاکمیت را از یکدیگر جدا نمایند که خواب غفلت برخی مسئولان، بعضی کم کاری‌ها و همچنین توطئه‌های آمریکا و اسرائیل و آل سعود در این زمینه بی‌تاثیر نبوده است.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه ملت ایران پای نظام ایستاده‌اند، افزود: مردم کنار حاکمیت اسلامی می باشند اما باید در نظر داشت که مردم مطالباتی از مسئولان و دولت دارند و می بایست اگر فردی کارآمد و متخصص نمی باشد کنار برود و افراد ماهر و کارشناس جایگزین آن‌ها شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.