دست‌فروشان گلستانی امنیت جان خود و شهروندان را به بازی گرفته‌اند/ عملکرد شهرداری برای سدمعبر همچنان در حد وعده است

دست‌فروشان گلستانی با بساط کردن درکنار جاده‌ها جان خود و شهروندان بهارستانی را درحالی که مسئولین شهری در خواب می باشند، به خطر انداخته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دست‌فروشی میوه از جمله شغل‌هایی است که در شهرستانی نظیر بهارستان افراد زیادی را به خود جذب کرده است که غالباً بر روی چرخ‌ها یا خودرو‌هایی نظیر پیکان وانت مشغول به کار می باشند و به شکل مستقر یا سیار کار می کنند.

اما گروهی از دست‌فروشان نیز در کنار جاده‌ها و معابر اصلی شهرها بار میوه‌های خود را بساط می کنند و مدت‌ها است که دست فروشان گلستانی هیاهوی جاده را به جان خریده تا شاید برق میوه‌ها، مسافری را به وجد آورد و برای خرید پا روی ترمز بفشارد.

این دست‌فروشان غافل از اینکه هر کدام از این توقف‌ها، شاید آخرین ترمز برای خودرو و یا آخرین معامله برای او باشد، مشغول به کار می باشند و همین امر زمینه‌ساز حوادث غیرقابل جبران و خسارات‌های مالی و جانی مختلفی شده است.

بنابر این گزارش، چند وقت پیش بود که یک خودروی سواری سمند یکی از هندوانه فروش‌ها را در این مسیر زیر گرفت تا او را راهی خانه ابدی کند، اما گویا این دست‌فروشان از این حادثه درس نگرفته‌اند و حتی مسئولین شهری و شهرستانی نیز توجهی به این موضوع ندارند

البته این دست‌فروشان راه دیگری برای کسب درآمد و گذران زندگی خود ندارند و می توان این امر را تا حدودی درک کرد اما شهرداری شهرگلستان که مدام دم از جمع‌آوری سدمعبرها و ساماندهی دست‌فروشان سطح شهر می زند، چرا همچنان هیچگونه اقدام قابل قبولی انجام نداده است؟

درپایان لازم به ذکر است که شاید راه اندازی بازارهای محلی و مستقر کردن دست‌فروشان کنار جاده‌ها و معابر اصلی شهر چاره کار باشد اما این موضوع تا زمانی مسئولین شهرگلستان درگیر حواشی خود می باشند امکان‌پذیر نمی باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.