دست‌اندر کاران در برنامه‌های هفته سلامت در بهارستان مورد تقدیر قرار گرفتند

دست‌اندر کاران در برنامه‌های هفته سلامت در شهرستان بهارستان به وسیله مسئولان شهرستانی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست تقدیر و تشکر از کلیه دست‌اندر کاران در برنامه‌های هفته سلامت با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و رئیس بسیج جامع پزشکی، دکتر سلیمانی جوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، دکتر جعفرآبادی معاون درمان، دکتر کاظم زاده معاون غذا و دارو، سپهرکیا مسئول حراست و درستکار مسئول امور اداری، دکتر نصوحی مسئول گسترش، پوربابا مسئول روابط عمومی و سایر پرسنل شبکه بهداشت و درمان بهارستان در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

گفتنی است که برنامه‌های نظارتی و  آموزشی شبکه بهداشت و درمان بهارستان در طول هفته سلامت با استقبال خوبی از جانب شهروندان بهارستانی روبه‌رو شد و همچنین همکاری سایر ادارات شهرستان سبب بازدهی بیشتر این برنامه‌ها گردید.

در طول این جلسه دمیریان علاوه‌بر تشکر از تلاش‌های کلیه دست‌اندر کاران در هفته سلامت، اظهار داشت: در هفته سلامت شاهد زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بودیم.

وی با قابل قبول خواندن کارنامه کاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در طول هفته سلامت، تصریح کرد: بدون تردید، تلاش‌ها و زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای تمام همکاران نه با زبان گفتار قابل بیان است و نه با زبان نوشتار، چراکه طی یک هفته، با اتحاد و همدلی با اجرای برنامه‌های متعدد معنای اصلی مترجمان واقعی خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه ظهور رساندند و می بایست از یکایک این همکاران تلاشگر قدردانی نمود و دستان پرمهرشان را به گرمی فشرد.

لازم به ذکر است که درپایان این نشست از تلاش‌های کلیه دست‌اندر کاران با اهداء لوح تقدیر توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان تشکر و قدرانی صورت گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.