دستگیری شرور بهارستانی توسط نیرو انتظامی

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار که با مزاحمت‌ها و اقدامات شرارت آمیز خود آسایش شهروندان را سلب کرده بود، خبر داد.

به گزارش بهارستانه،محمدرضا علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره دستگیری شرور بهارستانی توسط نیرو انتظامی خبر اظهار کرد: در پی اعلام شکایت شهروندان مبنی بر ایجاد رعب و وحشت توسط فردی شرور در شهرستان بهارستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام کار اطلاعاتی و اطمینان از صحت موضوع، پاتوق و مخفیگاه متهم را شناسایی در یک عملیات ویژه و در مقابل چشمان مردم شرور را دستگیر کردند.

سرهنگ علیزاده با اشاره به اینکه متهم جرایمی از قبیل شرارت، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد و شرکت در نزاع‌های دسته جمعی را در پرونده کیفری خود دارد؛ تصریح کرد: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در پایان گفت: برخورد با افراد شرور و بر هم زنندگان نظم عمومی از اولویت‌های پلیس بوده و از شهروندان درخواست می‌شود در هنگام مشاهده این گونه افراد با شماره تلفن ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.