دستگیری سی و چند نفر از قاچاقچیان بزرگ و کشف ۵ هزار کیلو مواد مخدر/ دستگیری ۷ شرور در فاصله زمانی بین ۲ نشست سخنگو

سخنگوی قوه قضائیه گفت: سی و چند نفر از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر در فاصله زمانی حدود یک ماه گذشته دستگیر شدند و بیش از ۵ هزار کیلو مواد مخدر کشف شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه هشتاد و هفتمین نشست خبری به دستگیری […]

سخنگوی قوه قضائیه گفت: سی و چند نفر از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر در فاصله زمانی حدود یک ماه گذشته دستگیر شدند و بیش از ۵ هزار کیلو مواد مخدر کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه هشتاد و هفتمین نشست خبری به دستگیری سی و چند نفر از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر در فاصله زمانی نشست قبلی تاکنون اشاره و اظهار داشت: سی چند نفر از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر در این فاصله زمانی دستگیر شدند و بیش از 5 هزار کیلو مواد مخدر کشف شد.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: طبیعی است فردا روزی این افراد مجازات می‌شوند و مدعیان حقوق بشر می‌گویند چرا مجازات می‌شوند، اما شما بدانید که این 5 هزار کیلو مواد مخدر که شامل چندصد کیلو هروئین، کراک و … است می‌تواند جامعه را به کجا برساند و چقدر افراد را تا حد مرگ برده و باعث فروپاشی خانواده‌ها می‌شود.

معاون اول قوه قضائیه ادامه داد: دستگاه قضایی تلاش می‌کند آنها را به مجازات برساند، اما در عین حال از مردم تقاضا می‌شود تا همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوان عوامل اصلی بیشتری را دستگیر کرد و آنها را به مجازات رساند تا افراد دسته چندمی را.

وی به دستگیری 7 نفر از افراد شرور در فاصله زمانی جلسه قبلی تاکنون پرداخت و بیان داشت: 7 نفر از کسانی که افراد شری بودند، بعضی‌ از آنها مدتی فراری بودند، شناسایی شده و اکنون بازداشت هستند. برخی از آنها به جرم اخاذی و زورگیری دستگیر شده‌اند.

ادامه دارد…

انتهای پیام/ع.الف

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.