امام جمعه موقت بخش گلستان:

دستگیری روح‌اله زم شاهکار جوانان انقلابی است/ نباید دین خود را به پول و منصب بفروشیم

امام جمعه بخش گلستان گفت: دستگیری سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز باعث شده است تا تمامی سیاستمداران و دولتمردان جهان حیرت‌زده شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمودی امام جمعه موقت بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به شاهکار انقلابی جوانان مومن سازمان اطلاعات کشور، عنوان داشت: دستگیری سر شبکه سایت و کانال آمدنیوز امری بسیار مهم بود که دنیا همچنان از این اقدام جوانان کشور گیج و متحیر می باشند.

وی در ادامه باتاکید بر اثرات بازداشت روح‌اله زم، تصریح کرد: دستگیری این فرد باعث شده است تا لرزه بر اندام تمام مخالفان و افرادی بر ضد جمهوری اسلامی ایران سخن می گویند، بیافتد و ترس این را داشته باشند که نفر بعدی خودشان باشند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی در رابطه با حمله به نفتکش ایرانی، اظهار داشت: این اقدام بدون تردید توسط افراد و دولت‌هایی بود که نمی خواهند دو کشور ایران و عربستان سعودی روابطشان بهبود یابد و مطمئناً در وهله اول تمام نگاه‌ها به سمت رژیم صهیونیستی می باشد.

وی همچنین به وظایف مسئولین در جامعه اشاره کرد و گفت: تمام مسئولین و روحانیون و افراد صاحب منصب باید توجه داشته باشند که پیش از همه این‌ها ما مسلمان می باشیم و نباید دین خود را به پول و منصب و… بفروشیم و برای رفع مشکلات مردم تلاش نماییم.

امام جمعه موقت بخش گلستان درپایان باتوجه به انتقاد صورت گرفته از رئیس کلانتری ۱۳ بخش گلستان، خاطرنشان کرد: عملکرد وی پس از این انتقاد بسیار خوب بوده و امیدواریم این عملکرد همچنان استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.